Relaxfauteuil Take It Easy
€579,00
Relaxfauteuil Take It Easy biedt de perfecte combinatie van functionaliteit en gedurfd design. Deze manueel verstelbare fauteuil, voorzien van een uitklapbare voetensteun, staat garant voor optimaal gebruiksgemak en ontspanning. Met zachte (bouclé)stof in diverse kleuren.
Relaxfauteuil Take It Easy van LABEL51 biedt de perfecte combinatie van functionaliteit en gedurfd design. Deze manueel verstelbare fauteuil, voorzien van een uitklapbare voetensteun, staat garant voor optimaal gebruiksgemak en ontspanning. De zachte (bouclé)stof in diverse kleuren, voegt een subtiele textuur toe die zowel visueel aantrekkelijk als comfortabel is.
De Take It Easy relaxfauteuil onderscheidt zich door zijn multifunctionaliteit en hoogwaardige bekleding. Daarbij beschikt deze fauteuil ook over een soepele draaifunctie. Het handmatige verstelmechanisme zorgt er daarnaast voor dat je eenvoudig kunt wisselen tussen zit-en relaxposities, terwijl de geïntegreerde voetensteun extra comfort toevoegt.
Een ding weet je zeker, deze relaxfauteuil is een stijlvolle aanvulling in ieder interieur. De neutrale stof maakt het eenvoudig te combineren met verschillende accessoires. Maak het knusse hoekje helemaal af met een zachte deken en een stijlvolle lamp.
Gewicht | 19,6 kg |
---|---|
Afmetingen | 79 × 70 × 51 cm |
Stoel breedte |
84 cm |
Zithoogte |
50 cm |
Zitdiepte |
60 cm |
Diepte |
104 cm |
Hoogte |
94 cm |
Armleuning |
Zonder armleuning |
Kleur |
Beige ,Taupe ,Zwart |
Capiton, met of zonder? |
Zonder capiton (knopen) |
Kies een stiksel: |
Vlakken |
Paspel: |
Niet mogelijk |
Bekleding: |
Bouclé (lus) stof ,Stof |
Frame: |
– |
Kies de poot |
360° draaibare stoelpoot |
Materiaal poot |
Metaal |
Pootkleur: |
Zwart |
Type vering |
– |
Vulling |
Schuim |
Handgreep |
Zonder |
Ring |
Zonder |
Verstelbaar |
Nee |
Draaibaar |
Ja ,Ja, 360° |
Wielen |
Zonder wielen |
Stapelbaar |
Nee |
Verpakt per |
1 |
Montage |
Gemonteerd |
Merk |
LABEL51 |
Meubelseries |
LABEL51 |
Belangrijke tips voor een bekleding
- Licht verandert materialen. Zonlicht en diverse soorten kunstlicht laten stof en leer verbleken. Probeer daarom zitmeubelen niet aan de directe inwerking van licht bloot te stellen. Zo voorkom je dat het materiaal versneld verkleurt en/of verbleekt.
- Teveel warmte droogt natuurlijke stof- en ledervezels uit en is schadelijk voor vele bekledingsmaterialen. Zet zitmeubelen daarom nooit te dicht bij warmtebronnen. Let altijd op voldoende ruimte tussen vloer, radiator en het zitmeubel. Zo kan lucht goed circuleren en de vochtbalans in de ruimte en in het meubel zo maximaal mogelijk blijven.
- Zorg voor een goede luchtvochtigheid. Voor woonkamers wordt een luchtvochtigheid van 50-60% geadviseerd, de ideale temperatuur ligt tussen de 18-22 graden Celsius. Het natuurproduct leer blijft daar het mooist bij.
- Het is normaal dat een bank of fauteuil in de loop van de tijd minimaal verzakt, plooivorming en niveauverschillen krijgt. Om dit zo veel mogelijk te voorkomen raden we aan de kussens regelmatig op te schudden en niet altijd te kiezen voor dezelfde zitplek.
- Nagels van huisdieren beschadigen meubelen. Zelfs de meest robuuste leersoorten zijn niet bestand tegen een “behandeling” door huisdieren.
- Het is belangrijk dat eco leer regelmatig licht wordt geborsteld. Gebruik altijd een meubelborstel en borstel voorzichtig met de pool/vleug mee. Bij stofzuigen altijd een zachte borstel (meubelmondstuk) gebruiken in combinatie met een lage zuigkracht. Stofzuig met beleid en met de pool/vleug mee zodat de stof zo min mogelijk wordt opgeruwd.
- Vlekken? Laat dan nooit de vlek opdrogen. Eerst de vaste bestanddelen zoveel mogelijk verwijderen. Plaatst daarna direct een licht vochtige badstof handdoek op de vlek en laat deze voor een paar uur liggen, zodat deze de vlek volledig kan oplossen. Wrijf hierbij nooit te hard over de stof en vlek.
Ook leuk...
Fauteuil Bondo
€339,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Monte
€225,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Alby
€569,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Moss
€319,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Norwich
Vanaf: €399,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Civo
€259,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Belfast
Vanaf: €549,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Villa
€239,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Nox
€349,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Bomba
€399,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Verdal met Hocker
€369,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Ferraro
€399,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Verdal
€279,00Beschikbaar via nabestelling
Draaifauteuil Valenza
€599,00Beschikbaar via nabestelling
Relaxfauteuil Alvar met Hocker
€369,00Beschikbaar via nabestelling
Relaxfauteuil Alvar
€279,00Beschikbaar via nabestelling
Draaifauteuil Clayton
€399,00Beschikbaar via nabestelling
Relaxfauteuil Bergen met Hocker
€369,00Beschikbaar via nabestelling
Draaifauteuil Calix
€399,00Beschikbaar via nabestelling
Relaxfauteuil Bergen
€279,00Beschikbaar via nabestelling
Fauteuil Cloud
€579,00Beschikbaar via nabestelling